Moș Nicolae din…Scoția

Ca de fiecare dată in ultimii 14 ani Moș Nicolae a venit din…Scoția.

Pentru preșcolarii și elevii de la Grădinița PN Parța și Școala gimnazială Parța luna decembrie a fiecărui an este încărcată de evenimente. După activitățile dedicate zilei de 1 Decembrie, Moș Nicolae a sosit cu tolba plină de cadouri tocmai din Scoția. Asociația The New Hope Trust din Peterhead, Scoția a adus, prin reprezentanții ei coordonați de doamna Caroline pachete pentru fiecare copil care își desfășoară activitatea în instituția noastră. Le mulțumim.


From MOȘ NICOLAE A VENIT DIN … SCOȚIA. Posted by Scoala Parta on 1/17/2014 (24 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Adaugă la favorite Legătură permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.